O společnosti TFY - Transport For You

Profil společnosti


img_3714_325Společnost TFY s.r.o. (TransportForYou) se zabývá službami v oblasti přepravy a logistiky. K dispozici je Vám tým zkušených dispečerů a řidičů, jimž v plnění kvalitních služeb zákazníkům napomáhá vozový park čítající 30 návěsových souprav, 3 vozidla o užitečné hmotnosti 10t.

Hledáte-li obchodního partnera pro přepravu svého nákladu a očekáváte kvalitní průběh transportu, jsme pro Vás tím správným řešením.

Společnost TFY s.r.o., byla založena v roce 1998 jako nástupnická firma společností ČSAD Třebíč následně Trado s.r.o. .Historie mezinárodní kamionové dopravy začala od 1. ledna 1968 v národním podniku ČSAD. Po privatizaci jsme nastoupili cestu zvyšování kvality a úrovně našich služeb, spojenou s modernizací vozového parku. Od začátku své existence se zabýváme výhradně službami v oblasti mezinárodní a tuzemské kamionové dopravy a logistiky. Zkušený tým dispečerů a řidičů vychází vstříc požadavků zákazníků při zajišťování přeprav různých druhů zboží.Flexibilita, rychlost, NON-STOP pracovní doba a snaha přizpůsobit se právě Vašim potřebám a přáním nás zavazuje k neustálému zdokonalování služeb. Naší úzkou specializací jsou přepravy svitků v muldových návěsech a přepravy nebezpečných nákladů spadajících do režimu ADR.
Veškerá vozidla naší flotily jsou vybavena telematickým sledováním a každý se zákazníků má možnost po sdělení unikátního kódu nahlédnout přes webové rozhraní na aktuální polohu svého zboží.

budova_325Z důvodu nárůstu objemu přeprav a požadavků našich zákazníků jsme v roce 2012 otevřeli pobočku v Praze, která zajišťuje pomocí našich smluvních dopravců kusové zásilky, sběrnou službu a zasilatelství pro smluvní partnery. Zároveň jsme schopni převzít k vytěžovaní jakákoliv vaše vozidla za předem dohodnutou cenu za ujetý km.Díky dobré spolupráci s makléřskou společností můžeme zajistit připojištění zboží při přepravě a zprostředkovat veškerou konzultační činnost týkající se pojištění a odpovědnosti dopravce.Všechny zásilky přepravované na našich vozidlech jsou pojištěny na částku 7.000.000,--CZK, kabotážní přepravy po území Německa na částku 600.000,--EUR dle § 7a GüKG.

Řidiči společnosti jsou pravidelně proškolováni a přezkušováni v oblastech dopravně-technických předpisů k provozu vozidel. Rovněž jsou seznamováni s technologiemi nakládky a vykládky přepravovaného zboží, včetně jeho zajištění a v neposlední řadě v oblasti obchodní dokumentace spojené s přepravovanou zásilkou.
K zabezpečení služeb v oblasti přepravy celovozových zásilek provozujeme 30 nákladních vozidel. Vozový park je tvořen vozidly značky Scania, Volvo a přípojnou technikou Schmitz. Průměrné stáří vozidel používaných v rámci nabízené služby dosahuje 3let. V rámci obnovy vozového parku jsme veškerá starší vozidla nahradili novými, splňující emisní normu euro 5, což společně s pravidelně prováděnými údržbami garantuje našim zákazníků technickou spolehlivost při přepravách s ohledem na co nejšetrnější přístup k životnímu prostředí.

 Pobočka Praha

Abychom uspokojili vzrůstající nároky našich zákazníků,otevřeli jsme v květnu 2012 pobočku v Praze. Naši zaměstnanci využívají maximum svých zkušeností a znalostí k tomu,aby společně s našimi zákazníky nalezli co možná nejefektivnější způsob logistického řešení. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi.

Snažíme se minimalizovat náklady našich zákazníků a tím docílit jejich konkurenceschopnost na trhu.
Naším cílem je být schopným flexibilním pomocníkem a poradcem v otázkách tuzemské a mezinárodní dopravy.

Zajišťujeme dopravu nejen po CZ,ale i po celé Evropě. Jsme schopni přepravit zboží od 1 kg až po 24t, dle zadání klienta. V případě časové tísně zajišťujeme i expres přepravy. Pro účely standardních i expresních přeprav využíváme našich vozidel a širokou síť vozidel našich smluvních dopravců.

Na Vaše dotazy či poptávky reagujeme pokud možno ihned, při složitějším zadání do 24 hod. od podání dotazu...

Zeptejte se nás